![Обмежувач перенапруги 3P 40кА 1000В DC клас 2 (С) (PV систем) [5094608] V20-C 3-PH-1000 OBO bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/6579774089_obmezhuvach-perenaprugi-3p.jpg)
Обмежувач перенапруги 3P 40кА 1000В DC клас 2 (С) (PV систем) [5094608] V20-C 3-PH-1000 OBO bettermann
6 944,68 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 2 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 5094608
SPD V20, тип 2, для фотоелектричного обладнання
• Змінна вставка на основі варистора з оксиду цинку, з термодинамічним розчіплювачем
• Стійка до помилок схема з'єднання Y згідно з VDE 0100-712 (EN 50539-12)
• Для зрівнювання потенціалів блискавкозахисту згідно з VDE 0100-443 (IEC 60364-4-44)
• V20-C 3-PH-1000 перевірено згідно з EN 50539-11 (VDE/KEMA)
• Витримуваний струм до 40 кА (8/20) на полюс
• Низький рівень захисту постійного струму: < 4.0 кВ і Uoc макс. = 1000 В ПС)
• Оптична індикація справності
Застосування: В фотоелектричних системах
| SPD згідно з IEC 61643-1 | клас II |
| Виконання полюсів | 3 |
| Вуглецевий слід CO₂ (GWP) від колиски до воріт | 1,0203 кг CO₂e / 1 Шт. |
| Дистанційна сигналізація | ні |
| ЗЗБ | 1→2 |
| Клас вимог згідно EN 61643-11 | Тип 2 |
| Клас випробування, тип 2 | так |
| Конструкція | 3-полюсний, для систем PV |
| Конфігурація мережі DC | так |
| Мін. перетин приєднувального проводу (тонкожильний) | 25mm² |
| Мін. робоча температура | -40°C |
| Мінімальний діаметр монтажного проводу (з однією/багатьма жилами) | 2,5mm² |
| Макс. діаметр монтажного проводу (з однією/багатьма жилами) | 35mm² |
| Макс. захист від надструмів зі сторони мережі | 125 |
| Макс. робоча температура | 80°C |
| Максимальна робоча напруга DC | 1000V |
| Максимальне запобігання | 125A |
| Максимальний імпульсний струм витоку (8/20 мкс) | 40kA |
| Номінальний розрядний струм (8/20 мкс) | 20kA |
| Продувний | ні |
| Рівень захисту | IP20 |
| Розмір | 1000V DC |
| Сигналізація на прилад | оптичний |
| Спосіб монтажу | DIN рейка, 35 мм |
| Тип мережі | Прочее |
| Час реагування | <25ns |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Технічні характеристики | |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас випробувань | Клас II |
| Клас захисту | Клас 2 (С) |
| Напруга | 1000 В |
| Номінальна робоча напруга, В | 1000 |
| Розрядний струм Imax, кА | 40 |
| Тип | Розрядник |
- Ціна: 6 944,68 ₴/од.

![Обмежувач перенапруги 3P 40кА 1000В DC клас 2 (С) (PV систем) [5094608] V20-C 3-PH-1000 OBO bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/6579774090_w159_h159_obmezhuvach-perenaprugi-3p.jpg)
