![Терморегулятор із датчика температури 16A 3000BA сухий контакт [4820120222085] білий pro dry contact Terneo, фото 1](https://images.prom.ua/6575208315_termoregulyator-iz-datchika.jpg)
Терморегулятор із датчика температури 16A 3000BA сухий контакт [4820120222085] білий pro dry contact Terneo
2 280,20 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: 4820120222085
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terneo |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Максимальна температура регулювання | 35 град. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип терморегулятора | Кнопковий |
| Потужність навантаження | 3000 BA |
- Ціна: 2 280,20 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платіжом і на банківську карту буде додано вартість за оброблення й паковання товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуєте онлайн: Промолатання, Оплата картою Visa, Mastercard — WayForPay, Онлайн-оплата картою Visa, Mastercard — LiqPay.

![Терморегулятор із датчика температури 16A 3000BA сухий контакт [4820120222085] білий pro dry contact Terneo, фото 2](https://images.prom.ua/6575208316_w159_h159_termoregulyator-iz-datchika.jpg)
![Терморегулятор із датчика температури 16A 3000BA сухий контакт [4820120222085] білий pro dry contact Terneo, фото 3](https://images.prom.ua/6575208317_w159_h159_termoregulyator-iz-datchika.jpg)
![Терморегулятор із датчика температури 16A 3000BA сухий контакт [4820120222085] білий pro dry contact Terneo, фото 4](https://images.prom.ua/6575208318_w159_h159_termoregulyator-iz-datchika.jpg)
![Терморегулятор із датчика температури 16A 3000BA сухий контакт [4820120222085] білий pro dry contact Terneo, фото 5](https://images.prom.ua/6575208319_w159_h159_termoregulyator-iz-datchika.jpg)
![Терморегулятор із датчика температури 16A 3000BA сухий контакт [4820120222085] білий pro dry contact Terneo, фото 6](https://images.prom.ua/6575208320_w159_h159_termoregulyator-iz-datchika.jpg)
![Терморегулятор із датчика температури 16A 3000BA сухий контакт [4820120222085] білий pro dry contact Terneo, фото 7](https://images.prom.ua/6575208321_w159_h159_termoregulyator-iz-datchika.jpg)
