![Електромонтажна колона 1-сеційна 675x70x60мм алюміній чорний [6290054] ISSRHSM45 OBO bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/6575208313_elektromontazhna-kolona-1-setsijna.jpg)
Електромонтажна колона 1-сеційна 675x70x60мм алюміній чорний [6290054] ISSRHSM45 OBO bettermann
9 372,24 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: 6290054
Інсталяційна колона ISS з алюмінію з системним отвором 45 мм.
Комплект складається:
1 з одинарної колони з цоколем
Загальна довжина: 675 мм
1 верхня частина з алюмінію
Довжина: 675 мм
Конструкція цієї сервісної опори ISS виконана на основі надзвичайно тонкого круглого алюмінієвого профілю, який демонструє спереду гладку верхню частину кабель-каналів для встановлення приладів серії Rapid 45. Системний отвір 45 мм підходить для прямого монтажу пристроїв Modul45. Місця для установки достатньо для 14 пристроїв Modul 45®. При використанні модуля 45connect® або кабельних мереж, що вимагають більше місця, максимальна кількість пристроїв, які можна встановити, зменшується. В якості опції можна встановити розділ типу 2371/40 (6023096).
| Введення кабелю | знизу |
| Вид кріплення | Стійка |
| Висота | 59,5 mm |
| Довжина | 675 mm |
| Кількість підходящих верхніх частин | 1 |
| Кількість переходів | 1 St. |
| Колір | чорний; RAL 9005 |
| Конструкція | Односторонній |
| Мін. висота колони | 675 mm |
| Матеріал | Алюміній |
| Монтаж в підлозі | так |
| Монтаж перекриття | ні |
| Не містить галогенів | так |
| Пересувний | ні |
| Покриття | з порошковим покриттям |
| Попередньо з'єднаний канатом | ні |
| Регульований | ні |
| Розмір | 675x70x60 |
| Суцільний профіль | так |
| Форма колони | круглий |
| Ширина | 70 mm |
| Ширина кришки | 45 mm |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 67.5 см |
| Діаметр | 7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Алюміній |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 9 372,24 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Електромонтажна колона 1-сеційна 675x70x60мм алюміній чорний [6290054] ISSRHSM45 OBO bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/6575208314_w159_h159_elektromontazhna-kolona-1-setsijna.jpg)
