![Талреп М10х125 захват вилка-вилка закритий нержавіюча сталь [N3N20JJ00N3N210001] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6569616220_talrep-m10h125-zahvat.jpg)
Талреп М10х125 захват вилка-вилка закритий нержавіюча сталь [N3N20JJ00N3N210001] Metalvis
896,06 ₴/од.
- В наявності 30 од.
- Код: N3N20JJ00N3N210001
Вантажний талреп вилка-вилка, являє собою гвинтовий регулятор натягу ланцюгів та сталевих канатів, які використовуються при встановленні розтяжок. Висока надійність пристрою дозволяє застосовувати його для фіксації масивних конструкцій та для робіт з підйому та переміщення вантажів. На кінцях корпусу є різноспрямоване різьблення, тому при його обертанні відбувається сходження/розбіжність шпильок і зміна довжини пристосування.
| Артикул | N3N20JJ00N3N210001 |
| Стандарт (група) | N3N20 |
| Матеріал | нержавійна сталь А4 |
| Галузь застосування | для водного транспорту |
| Тип нарізі | метрична |
| Діаметр, мм | 10 |
| Група кріплення | нержавійне кріплення, такелажне кріплення |
| Вага одиниці | 0.26 кг |
| Партія | 2 шт |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 125 мм |
| Матеріал талрепа | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Тип талрепів | Вилка-вилка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибір по виробу | Захоплення |
| Діаметр, мм | 10 |
| Довжина, мм | 125 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стандарт кріплення | N3N20 |
- Ціна: 896,06 ₴/од.

![Талреп М10х125 захват вилка-вилка закритий нержавіюча сталь [N3N20JJ00N3N210001] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/6569616223_w159_h159_talrep-m10h125-zahvat.jpg)
