![Настінне кріплення пластикове 238×104×97мм для світильника типу Куля ⌀150-350мм чорне [l0120064] E.NEXT e.street.wall.pc.black, фото 1](https://images.prom.ua/1893137696_nastinne-kriplennya-plastikove.jpg)
Настінне кріплення пластикове 238×104×97мм для світильника типу Куля ⌀150-350мм чорне [l0120064] E.NEXT e.street.wall.pc.black
163,32 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: l0120064
Кріплення настінне для світильника типу "Куля"
| Артикул | l0120064 |
| L (Довжина), мм | 238 |
| H (Висота), мм | 97 |
| W (Ширина), мм | 104 |
| d, мм | 60 |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Відповідність стандартам | не підлягає |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Монтаж | настінний |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Розміри | |
| Висота | 9.7 см |
| Діаметр | 6 см |
| Ширина | 10.4 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Основні атрибути | |
| Тип кронштейна | Одноплечовий |
- Ціна: 163,32 ₴/од.

