![Рамка для монтажу на поверхню 600x600mm білий IP40 [l0850010] E.NEXT e.LED PANEL.600.frame.white, фото 1](https://images.prom.ua/1893128521_ramka-dlya-montazhu.jpg)
Рамка для монтажу на поверхню 600x600mm білий IP40 [l0850010] E.NEXT e.LED PANEL.600.frame.white
601,81 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 190 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: l0850010
Рамка для монтажу на поверхню e.LED PANEL.600.frame.white 600х600мм, біла для монтажу вбудованої світлодіодної панелі 595х595мм на опорну поверхню. Рамка кріпиться на поверхню за допомогою шурупів. Постачається у розібраному вигляді.
| Артикул | l0850010 |
| L (Довжина), мм | 600 |
| H (Висота), мм | 50 |
| W (Ширина), мм | 600 |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Алюміній |
| Відповідність стандартам | не підлягає |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Гарантія, міс | 24 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Застосування освітлення | Для медичних установ, Для торгових площ, Для офісних приміщень, Для навчальних закладів |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Форма | Квадратна |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Висота | 8 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
- Ціна: 601,81 ₴/од.

