Контактор електромагнітний CJX2-2510, АС-3 380В (11 кВт), 1NO 110В 25A, Б00029490
Контактори електромагнітні CJX2 (далі - контактори) призначені для комутації в мережах змінного струму номінальною величиною до 95А частотою 50/60Гц номінальною напругою до 660В. Найчастіше використовуються для включення живлення та зупинки асинхронних двигунів з короткозамкнутим ротором. Можуть комплектуватися блоком допоміжних контактів та пневматичним реле затримки включення. За допомогою механічного блокування, з контакторів легко монтуються схеми резервного живлення, реверсивні збірки та пристрої запуску двигунів за схемою «зірка - трикутник». При встановленні теплового реле, контактор виконує функцію захисту електродвигуна від перевантажень та обриву фази живлення. Конструкція та технічні характеристики контакторів електромагнітних відповідають ДСТУ EN 60947-4-1:2014 та вимогам діючих стандартів з електромагнітної сумісності обладнання.
| Модель | CJX2-2510 |
| Серія контактора | CJX2 |
| Виконання контактора | Малогабаритний |
| Тип роботи контактора | Нереверсивний |
| Тип напруги | AC |
| Напруга | 110В |
| Номінальний струм | 25А |
| Основний контакт контактора | 3NO |
| Додаткові контакти контактора | 1NO |
| Механічна зносостійкість | 10 млн циклів |
| Наявність теплового реле | Немає |
| Ступінь пиловологозахисту | ІР20 |
| Ширина | 56мм |
| Висота | 84мм |
| Глибина | 94мм |
| Діапазон робочих температур | від -30 до +40°С |