![1-100сек 16А затримка на вимкнення при зникненні живлення реле часу AC 12-240В DC 24В 1СО [Б00044216] YCT8-D CNC, фото 1](https://images.prom.ua/6424832253_1-100sek-16a-zatrimka.jpg)
1-100сек 16А затримка на вимкнення при зникненні живлення реле часу AC 12-240В DC 24В 1СО [Б00044216] YCT8-D CNC
2 311,29 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 50 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: Б00044216
Резервне джерело для затримки вимкнення у разі збою напруги (аварійне освітлення, аварійний респіратор або захист ел. керованих дверей – у разі пожежі).
Функції особливості:
-Діапазон часу (регульований поворотним перемикачем та точне налаштування потенціометром): 0,1 с – 10 хв.
-Діапазон напруги: AC/DC12-240 В, затискні клеми.
-Стан реле відображається світлодіодом.
-1-МОДУЛЬ. Монтаж на DIN-рейку.
| Тип пристрою | Реле часу | |
| Управління | Механічне | |
| Напруга живлення | 12-240В AC/DC | |
| Максимальний струм | 16А | |
| Конструктивне виконання | На DIN-рейку | |
| Кількість контактів | 1 перемикаючий | |
| Складна циклічна програма | Немає | |
| Функція імпульсного реле | Немає | |
| Функція затримки вкл/викл | Вимкнення | |
| Перемикання зірка/трикутник | Є | |
| Діапазон робочих температур | від -20 до +50°C | |
| Займане місце (17,5 мм модулів) | 1 | |
| Ширина | 17,5мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CNC Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 64 мм |
| Ширина | 17.5 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Максимальний час затримки | 1 сек |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Мінімальний час затримки | 1 сек |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальний струм | 16 А |
| Тип напруги | AC/DC |
| Функція затримки вмик./вимк. | Вимкнення |
- Ціна: 2 311,29 ₴/од.

![1-100сек 16А затримка на вимкнення при зникненні живлення реле часу AC 12-240В DC 24В 1СО [Б00044216] YCT8-D CNC, фото 2](https://images.prom.ua/6424832254_w159_h159_1-100sek-16a-zatrimka.jpg)
