![1сек-100днів 16А циклічне реле часу AC 12-240В DC 24В 1СО [Б00044215] YCT8-S1 CNC, фото 1](https://images.prom.ua/6424832251_1sek-100dniv-16a-tsiklichne.jpg)
1сек-100днів 16А циклічне реле часу AC 12-240В DC 24В 1СО [Б00044215] YCT8-S1 CNC
1 849,03 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 50 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: Б00044215
Програми:
-Використовується для регулярної вентиляції приміщень, циклічного осушення, управління освітленням, циркуляційних насосів, покажчиків полудня тощо.
Функції особливості:
-2 функції часу:
-Велосипедист починається з пульсу
-Циклер починається з паузи
-Вибір функції здійснюється зовнішньою перемичкою клем S-A1.
-Шкала часу 0,1 с -100 днів, розділених на 10 часових діапазонів:
(0,1 с – 1 с/1 с – 10 с/0,1 хв – 1 хв/1 хв – 10 хв/0,1 години – 1 година/1 год – 10 годин/0,1 день – 1 день/1 день – 10 днів/3 дні – 30 днів/10 днів-100 днів).
-Стан реле відображається світлодіодом.
-1-МОДУЛЬ, монтаж на DIN-рейку.
| Тип пристрою | Реле часу | |
| Управління | Механічне | |
| Напруга живлення | 12-240В AC/DC | |
| Максимальний струм | 16А | |
| Конструктивне виконання | На DIN-рейку | |
| Кількість контактів | 1 перемикаючий | |
| Складна циклічна програма | Є | |
| Функція імпульсного реле | Немає | |
| Перемикання зірка/трикутник | Є | |
| Діапазон робочих температур | від -20 до +50°C | |
| Займане місце (17,5 мм модулів) | 1 | |
| Ширина | 17,5мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CNC Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 64 мм |
| Ширина | 17.5 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Максимальний час затримки | 1 сек |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Мінімальний час затримки | 1 сек |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальний струм | 16 А |
| Тип напруги | AC/DC |
| Функція затримки вмик./вимк. | Циклічний |
- Ціна: 1 849,03 ₴/од.

![1сек-100днів 16А циклічне реле часу AC 12-240В DC 24В 1СО [Б00044215] YCT8-S1 CNC, фото 2](https://images.prom.ua/6424832252_w159_h159_1sek-100dniv-16a-tsiklichne.jpg)
