![Розетка TV кінцева 1 модуль чорний [77581MN] ДКС Brava, фото 1](https://images.prom.ua/1865677017_rozetka-tv-kintseva.jpg)
Розетка TV кінцева 1 модуль чорний [77581MN] ДКС Brava
62,87 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 2 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 77581MN
ТБ розетка кінцева. Призначення: підключення кабелю телевізійного. Кількість модулів: 1. Колір: чорний
| Модель/виконання | Проходная розетка |
| Частота, МГц | 40...2200 |
| Кількість виходів | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Захисне покриття поверхні | Декоративне |
| Оздоблення поверхні | Глянцевий |
| Тип комплектації | Механізм із накладкою |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 46.8 мм |
| Довжина | 19.4 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Колір | Чорний |
| Основні атрибути | |
| Заземлення | Немає |
| Захисна кришка | Немає |
| Захисні шторки | Немає |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб встановлення | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип розетки | TV |
- Ціна: 62,87 ₴/од.

