![Розетка без заземлення з шторками 2 модуля чорний [77483N] ДКС Brava, фото 1](https://images.prom.ua/6412211351_rozetka-bez-zazemlennya.jpg)
Розетка без заземлення з шторками 2 модуля чорний [77483N] ДКС Brava
252,07 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 3 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 77483N
Силова електрична штекерна розетка без заземлення зі шторками. Призначення: підключення оргтехніки, побутових приладів та ін. п. Характеристики: відповідно до ПУЕ, пункт 7.1.49 – є захисні шторки, що автоматично закривають гнізда штепсельної розетки при витягнутій вилці; є заземлення; діаметр отворів для введення кабелів – 3 мм (по 2 отвори на клему); номінальний струм - 16 А; номінальна напруга − 250 B. Кількість модулів: 2. Колір: чорний
| Номін. струм, А | 16 |
| Номін. напруга, В | 250 |
| Спосіб монтажу | Настінний кабель-канал |
| Колір | Чорний |
| Не містить (без) галогенів | Да |
| Кількість постів (місць) | 1 |
| Замиканий (-а) | Да |
| З відкидною кришкою | Да |
| Захисне покриття поверхні | Декоративне |
| Зі шторками (захист від дотику) | Да |
| З полем для напису | Да |
| З виштовхувачем | Да |
| Вид/ марка матеріалу | Термопласт |
| Повернута центральна вставка | Да |
| Захист від перенапруги | Да |
| Диференційний захист струму | Да |
| Матеріал | Пластик |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Заземлення | Ні |
| Захисна кришка | Ні |
| Захисні шторки | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 46.6 мм |
| Довжина | 35.4 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип розетки | Електрична |
- Ціна: 252,07 ₴/од.

![Розетка без заземлення з шторками 2 модуля чорний [77483N] ДКС Brava, фото 2](https://images.prom.ua/6412211352_w159_h159_rozetka-bez-zazemlennya.jpg)
![Розетка без заземлення з шторками 2 модуля чорний [77483N] ДКС Brava, фото 3](https://images.prom.ua/6412211353_w159_h159_rozetka-bez-zazemlennya.jpg)
![Розетка без заземлення з шторками 2 модуля чорний [77483N] ДКС Brava, фото 4](https://images.prom.ua/6412211354_w159_h159_rozetka-bez-zazemlennya.jpg)
