![USB Розетка 2,1А 5В 1 модуль чорний [77300N] ДКС Brava, фото 1](https://images.prom.ua/6412211350_usb-rozetka-21a.jpg)
USB Розетка 2,1А 5В 1 модуль чорний [77300N] ДКС Brava
677,51 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 1 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 77300N
Мультимедійна розетка USB 3.0. Призначення: підключення необхідного кабелю до телевізора, плазмової панелі, проектора, комп'ютера та іншої оргтехніки. Характеристики: прохідний роз'єм типу А-А або "мама-мама"; комплектуються одномодульним гніздом; для підключення необхідної техніки знадобиться відповідний кабель USB. Кількість модулів: 1. Колір: чорний
| Вихід. напруга, В | 5 |
| Кількість виходів | 1 |
| Модульне виконання | Да |
| Встановлення в кабель-канал | Да |
| Робоча напруга, В | 220...220 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 19.5 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Колір | Чорний |
| Основні атрибути | |
| Можливість заряджання від USB | Да |
| Заземлення | Немає |
| Захисна кришка | Немає |
| Захисні шторки | Немає |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб встановлення | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип розетки | USB-розетка |
- Ціна: 677,51 ₴/од.

