![Розетка із заземленням під кутом 45° 2 модуля червоний [45131SVM] ДКС In-liner Classic, фото 1](https://images.prom.ua/6412211345_rozetka-iz-zazemlennyam.jpg)
Розетка із заземленням під кутом 45° 2 модуля червоний [45131SVM] ДКС In-liner Classic
266,18 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 19 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 45131SVM
Призначені для використання у побутових або аналогічних електромережах.
| Типорозмір, Ширина, мм | 45 |
| Номінальний струм, A | 16 |
| Типорозмір, Висота, мм | 45 |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Колір | Червоний |
| Номінальна напруга | 250 |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Упаковка, шт | 1 |
| Тип товару | Розетка електрична |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Ні |
| Захисні шторки | Ні |
| Колір корпусу | Червоний |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип розетки | Електрична |
- Ціна: 266,18 ₴/од.

