![Розетка без заземлення чорний [WL1013] Lumina Hager, фото 1](https://images.prom.ua/6412210924_rozetka-bez-zazemlennya.jpg)
Розетка без заземлення чорний [WL1013] Lumina Hager
220,81 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 17 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: WL1013
Призначені для використання у побутових або аналогічних електромережех.
| Тип установки: | внутрішня установка |
| Номінальна напруга: | 250 V |
| Номінальна напруга: | 250 V AC |
| Частота: | 50/60 Hz |
| Номінальний струм: | 16 A |
| Накладка: | Центральна кришка |
| Колір линіі дізайну: | чорний |
| Колір: | Чорний |
| Колір RAL: | RAL 9004 Сигнальний чорний |
| Матеріал / Дизайн: | лакований |
| Матеріал: | Пластик/метал |
| : | з роспірними лапками |
| Тип з’єднання: | гвинт |
| Дозволи: | EN 60669-1 |
| Клас захисту IK від механічних ударів: | 02 |
| Захисне виконання ІР: | IP20 |
| Температура зберігання / транспортування: | -10…50 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Заземлення | Ні |
| Захисна кришка | Ні |
| Захисні шторки | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип розетки | Електрична |
- Ціна: 220,81 ₴/од.

