![Розетка без заземлення білий [715391] NEW3 CHINT, фото 1](https://images.prom.ua/6412210705_rozetka-bez-zazemlennya.jpg)
Розетка без заземлення білий [715391] NEW3 CHINT
47,77 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 116 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 715391
Призначені для використання у побутових або аналогічних електромережах.
| Серія | NEW3 |
| Номінальний струм | 16 A |
| Тип | Розетка |
| Кількість постів | 1 |
| Шторки (захист від дотику) | Ні |
| Відкидна кришка | Ні |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Колір | Срібний |
| Спосіб монтажу | Прихований |
| Виконання | Без заземлюючого контакту |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chint |
| Країна виробник | Китай |
| Заземлення | Ні |
| Захисна кришка | Ні |
| Захисні шторки | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70.5 мм |
| Довжина | 31 мм |
| Ширина | 70.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип розетки | Електрична |
- Ціна: 47,77 ₴/од.

