![Розетка подвійна із заземленням зовнішня з кріпленням IP20 біла [1100201] ECMEDIA ETI, фото 1](https://images.prom.ua/6412210700_rozetka-podvijna-iz.jpg)
Розетка подвійна із заземленням зовнішня з кріпленням IP20 біла [1100201] ECMEDIA ETI
1 180,14 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: 1100201
Призначені для використання у побутових або аналогічних електромережех.
| Артикул: | 001100201 |
| Назва: | ECMEDIA-2xSCH |
| Категорія: | Розетка |
| Аксесуари: | MEDIA |
| Для використання з: | ECG MEDIA |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Ні |
| Захисні шторки | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 48.7 мм |
| Ширина | 106 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб встановлення | Зовнішній |
| Тип розетки | Електрична |
- Ціна: 1 180,14 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

