![Розетка із заземленням з 2-клавішним вимикачем вертикальна зовнішня IP54 біла [4668027] VRHP-2s ETI, фото 1](https://images.prom.ua/6412209927_rozetka-iz-zazemlennyam.jpg)
Розетка із заземленням з 2-клавішним вимикачем вертикальна зовнішня IP54 біла [4668027] VRHP-2s ETI
490,62 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 42 од.
- Код: 4668027
Призначені для використання у побутових або аналогічних електромережех.
| Артикул: | 004668027 |
| Назва: | VRHP-2s |
| Категорія: | Мікс вертикальний: 2-клавішний вимикач + 1-на розетка |
| Призначення: | Socket & Switches |
| Група каталогу: | Мікс (розетка + вимикач) |
| Колір: | Білий |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Ні |
| Захисні шторки | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 141.6 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб встановлення | Зовнішній |
| Тип розетки | Електрична |
- Ціна: 490,62 ₴/од.

