![Розетка із заземленням з 1-клавішним вимикачем вертикальна зовнішня IP54 біла [4668025] VRHP-1s ETI, фото 1](https://images.prom.ua/6412209922_rozetka-iz-zazemlennyam.jpg)
Розетка із заземленням з 1-клавішним вимикачем вертикальна зовнішня IP54 біла [4668025] VRHP-1s ETI
470,73 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 64 од.
- Код: 4668025
Призначені для використання у побутових або аналогічних електромережех.
| Артикул: | 004668025 |
| Назва: | VRHP-1s |
| Категорія: | Мікс вертикальний: 1-клавішний вимикач + 1-на розетка |
| Призначення: | Socket & Switches |
| Група каталогу: | Мікс (розетка + вимикач) |
| Колір: | Білий |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Ні |
| Захисні шторки | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 141.6 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб встановлення | Зовнішній |
| Тип розетки | Електрична |
- Ціна: 470,73 ₴/од.

