![Розетка із заземленням з 1-клавішним перемикачем горизонтальна зовнішня з кришкою прозора IP54 біла [4668036] ETI VRHH-3sd, фото 1](https://images.prom.ua/6412209915_rozetka-iz-zazemlennyam.jpg)
Розетка із заземленням з 1-клавішним перемикачем горизонтальна зовнішня з кришкою прозора IP54 біла [4668036] ETI VRHH-3sd
483,99 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4668036
Призначені для використання у побутових або аналогічних електромережех.
| Артикул: | 004668036 |
| Назва: | VRHH-3sd |
| Категорія: | Мікс горизонтальний: Сходовий вимикач + 1-на розетка |
| Призначення: | Socket & Switches |
| Група каталогу: | Мікс (розетка + вимикач) |
| Колір: | Білий |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Захисні шторки | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 126.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб встановлення | Зовнішній |
| Тип розетки | Електрична |
- Ціна: 483,99 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

