![Розетка потрійна із заземленням зовнішня з кришкою графіт IP54 сіра [4668108] RHE-3s-SRG ETI, фото 1](https://images.prom.ua/6412209714_rozetka-potrijna-iz.jpg)
Розетка потрійна із заземленням зовнішня з кришкою графіт IP54 сіра [4668108] RHE-3s-SRG ETI
828,75 ₴/од.
- В наявності 15 од.
- Код: 4668108
Призначені для використання у побутових або аналогічних електромережех.
| Артикул: | 004668108 |
| Назва: | RHE-3s-SRG |
| Категорія: | |
| Колір: | Сіро-графітовий |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Захисні шторки | Ні |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кількість роз'ємів | 3 |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб встановлення | Зовнішній |
| Тип розетки | Електрична |
- Ціна: 828,75 ₴/од.

