![Розетка подвійна із заземленням зовнішня з кришкою IP54 чорна [4668094] RHE-2s-BL ETI, фото 1](https://images.prom.ua/6412209710_rozetka-podvijna-iz.jpg)
Розетка подвійна із заземленням зовнішня з кришкою IP54 чорна [4668094] RHE-2s-BL ETI
477,36 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 232 од.
- Код: 4668094
Призначені для використання у побутових або аналогічних електромережех.
| Артикул: | 004668094 |
| Назва: | RHE-2s-BL |
| Категорія: | |
| Колір: | Чорний |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Захисні шторки | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 126.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб встановлення | Зовнішній |
| Тип розетки | Електрична |
- Ціна: 477,36 ₴/од.

