![Розетка подвійна із заземленням зовнішня з кришкою прозора IP54 біла [4668020] RHE-2sd ETI, фото 1](https://images.prom.ua/6412208834_rozetka-podvijna-iz.jpg)
Розетка подвійна із заземленням зовнішня з кришкою прозора IP54 біла [4668020] RHE-2sd ETI
411,06 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 1401 од.
- Код: 4668020
Призначені для використання у побутових або аналогічних електромережех.
| Артикул: | 004668020 |
| Назва: | RHE-2sd |
| Категорія: | Розетка 2-на |
| Призначення: | Socket |
| Група каталогу: | Розетки |
| Колір: | Білий |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Захисні шторки | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 126.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб встановлення | Зовнішній |
| Тип розетки | Електрична |
- Ціна: 411,06 ₴/од.

