![Розетка комп'ютерна RJ45 білий [228] E.NEXT, фото 1](https://images.prom.ua/1893167386_rozetka-kompyuterna-rj45.jpg)
Призначені для використання у побутових або аналогічних електромережех.
| Артикул | 228 |
| Відповідність стандартам | ДСТУ ІЕС 60884-1 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 80 мм |
| Основні атрибути | |
| Заземлення | Немає |
| Захисна кришка | Немає |
| Захисні шторки | Немає |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб встановлення | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип розетки | Комп'ютерна |
- Ціна: 1 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

