![Датчик руху 2300Вт 360° дальність 6м інфрачервоний IP21 білий [EE805A] Hager, фото 1](https://images.prom.ua/6401908025_datchik-ruhu-2300vt.jpg)
Датчик руху 2300Вт 360° дальність 6м інфрачервоний IP21 білий [EE805A] Hager
1 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: EE805A
Датчик руху 360°, що вбудовується. – вставляється тільки як окремий прилад
− енергозбереження завдяки включенню та вимкненню світла в залежності від присутності та освітленості
− незначне енергоспоживання
− з потенціометром для налаштування порога освітленості та часу стеження без демонтажу
− натискною кнопкою (замикаючий контакт) можна вкл./вимк. за допомогою додаткових пристроїв
- з безпотенційним замикаючим контактом
− з кріпильним матеріалом
− зі штиревими контактними затискачами / безгвинтовими затискачами
| Робоча напруга | 230 В |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність (режим очікування) | < 1,2 Вт |
| Комутований струм (резистивний) | макс. 10 A |
| Світлодіодні лампи на 230 В | 20 x 20 Вт |
| Енергозберігаючі лампи | 20 x 20 Вт |
| Галогенні лампи на 12 В | 500 ВА |
| Лампи розжарювання та галогенні лампи 230 В | 1000 Вт |
| Некопенсовані лампи | 1000 Вт |
| Рекомендована висота встановлення | ≈ 2,5...3,5 м |
| Кут охоплення | 360° |
| Діаметр поля виявлення на підлозі | ≈ 6 м |
| Яскравість спрацьовування, регульована | ≈ 5 ... 1000 лк |
| Час спрацьовування, регульований | 5 з ... 15 хв |
| Робоча температура | +0 ... +45 °C |
| Переріз дроту | 1 ... 2,5 мм² |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP21 |
| Способи установки | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дальність виявлення руху: | 6 |
| Потужність | 2300 Вт |
| Принцип дії | Інфрачервоний |
| Кут огляду | 360 |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

