![Таймер аналоговий 16А 1NO 230В добовий без резерва ходу [EHN010] Hager, фото 1](https://images.prom.ua/6401908013_tajmer-analogovij-16a.jpg)
Таймер аналоговий 16А 1NO 230В добовий без резерва ходу [EHN010] Hager
2 690,42 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 25 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: EHN010
Електромеханічні реле часу застосовуються для управління будь-яким (відповідним за потужністю) навантаженням - електроприладами, освітленням, вентиляцією, приладами контролю клімату тощо.
| Тип монтажу | DIN-рейка |
| Кількість каналів | 1 |
| Цикли переключення | мін. 50000 |
| Конфігурація контактів | 1 НВ |
| Частота | 50/60 Hz |
| Максимальний струм (cos φ 0,6) | 3 A |
| Споживана потужність | 0,5 VA |
| Загальна розсіювана потужність | 1 W |
| Глибина встановленого виробу | 60 mm |
| Висота встановленого виробу | 90 mm |
| Ширина встановленого виробу | 18 mm |
| Люмінесцентні лампи (макс.) | 100 W |
| Потужність лампи розжарювання (макс.) | 900 W |
| Перетин дроту (гнучкий) | 1 - 4 мм² |
| Перетин дроту (негнучкий) | 1 - 4 мм² |
| Тип з’єднання | Гвинтовий |
| Зміна літнього/зимового часу | Ручний |
| Тип програмування | Аналоговий |
| Найкоротший час перемикання | 15 хв |
| Захисне виконання ІР | IP20 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Загальні | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 16 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна робоча напруга за змінним струмом | 230 В |
| Режим роботи | Суточний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
- Ціна: 2 690,42 ₴/од.

![Таймер аналоговий 16А 1NO 230В добовий без резерва ходу [EHN010] Hager, фото 2](https://images.prom.ua/6401908015_w159_h159_tajmer-analogovij-16a.jpg)
