![Сальник ПВХ Ø40х27мм для коробки 8110_KA [1611_KB] Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6388850250_salnik-pvh-40h27mm.jpg)
Сальник ПВХ Ø40х27мм для коробки 8110_KA [1611_KB] Kopos
44,66 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1611_KB
Ступінево позначені отвори для введення кабелів або труб. Для коробок типу 8110 та 8111. Для введення труб діаметром 16, 25, 32мм
| EAN код | 8595057656710 |
| Митний код | 39269097 |
| Вага | 0,0143 kg/шт |
| Колір | світло-сірий |
| Матеріал | PVC |
| Безсвинцевий матеріал | так |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Висота | 27 mm |
| Зовнішній діаметр | 40 mm |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр установного отвору, мм | 40 |
| Матеріал виробу | Полівінілхлорид |
- Ціна: 44,66 ₴/од.

![Сальник ПВХ Ø40х27мм для коробки 8110_KA [1611_KB] Kopos, фото 2](https://images.prom.ua/6388850251_w159_h159_salnik-pvh-40h27mm.jpg)
