![73х90х132х57мм коробка установочна гіпсокартон універсальна [KUH 1/L_NA] ПВХ Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6388816068_73h90h132h57mm-korobka-ustanovochna.jpg)
73х90х132х57мм коробка установочна гіпсокартон універсальна [KUH 1/L_NA] ПВХ Kopos
189,79 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: KUH 1/L_NA
Монтаж з заднього боку гіпсокартону товщиною 12,5 мм за допомогоюсаморізів (додаються) .Велика ємність коробки дозволяє встановити активні елементи підприлад.Можна встановити клеммник S-66 безпосередньо під прилад.Рекомендується для сучасної електропроводки з підвищенимвимогою до ємності коробки.
| EAN код | 8595057687950 |
| Митний код | 39259080 |
| Вага | 0,1310 kg/шт |
| Матеріал | PVC |
| Безсвинцевий матеріал | так |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Номінальна напруга | <= 400 V |
| Номінальний струм | <= 16 A |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Тест з розпеченим дротом | 850 °C |
| Діаметр | 73 mm |
| Ширина | 90 mm |
| Висота | 132 mm |
| Глибина | 57 mm |
| Діаметр фрезерованого (просвердленого) отвору | 73 mm |
| Рекомендація виробника Для всього діапазону продуктів для порожніх стін, ми рекомендуємо використовувати спеціальні набори фрез (постчаються окремо). | |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - F |
| Дозволяє установку подвійної розетки | так |
| Ступінь захисту | IP 30 |
| Стандарти | ČSN EN 60 670-1 |
| Опис упаковки в кожній коробці вставлені регулюючі гвинти і інструмент, кожна коробка індивідуально упаковані в термоусадочну плівку і позначені міткою |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Клемна колодка | Ні |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 132 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 57 |
| Діаметр, мм | 73 |
- Ціна: 189,79 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![73х90х132х57мм коробка установочна гіпсокартон універсальна [KUH 1/L_NA] ПВХ Kopos, фото 2](https://images.prom.ua/6388816069_w159_h159_73h90h132h57mm-korobka-ustanovochna.jpg)
