![73х45мм коробка установочна кирпич-бетон набірна [KU 68-45_KA] ПВХ Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6388814866_73h45mm-korobka-ustanovochna.jpg)
73х45мм коробка установочна кирпич-бетон набірна [KU 68-45_KA] ПВХ Kopos
28,16 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: KU 68-45_KA
Можливе з'єднання в безперервний ряд з відстанню 71 мм. Коробки підключаються до KPR 68-70, KP 68/D, KPR 68/D, KP 68-30 i KP 68-45. Більше місця для електроінсталяції. Захищено європейським патентом і товарним знаком. Пряма заміна коробки KU 68-1901.
| EAN код | 8595568936233 |
| Митний код | 39259080 |
| Вага | 0,0266 kg/шт |
| Матеріал | PVC |
| Безсвинцевий матеріал | так |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Номінальна напруга | <= 400 V |
| Номінальний струм | <= 16 A |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Тест з розпеченим дротом | 850 °C |
| Діаметр | 71 mm |
| Глибина | 45 mm |
| Діаметр фрезерованого (просвердленого) отвору | 80 mm |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - D |
| Відстань при з'єднанні двох коробок | 71 mm |
| Дозволяє установку подвійної розетки | так |
| Стандарти | ČSN EN 60 670-1 |
| Опис упаковки Упаковка картон. Інструментальні гвинти на коробках не встановлені. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Клемна колодка | Ні |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 45 |
| Діаметр, мм | 73 |
- Ціна: 28,16 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![73х45мм коробка установочна кирпич-бетон набірна [KU 68-45_KA] ПВХ Kopos, фото 2](https://images.prom.ua/6388814868_w159_h159_73h45mm-korobka-ustanovochna.jpg)
