![Рамка 600x600мм для світлодіодної панелі поверхневого монтажу [205549] PELSAN Tio, фото 1](https://images.prom.ua/6354085440_ramka-600x600mm-dlya.jpg)
Рамка 600x600мм для світлодіодної панелі поверхневого монтажу [205549] PELSAN Tio
453,70 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 205549
Зовнішння рамка 600×600 мм для монтажу світильників до стелі.
| Корпус: | Метал |
| Розміри | : 60х5х60 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pelsan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування освітлення | Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для навчальних закладів, Для торгових площ |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Форма | Квадратна |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
- Ціна: 453,70 ₴/од.

![Рамка 600x600мм для світлодіодної панелі поверхневого монтажу [205549] PELSAN Tio, фото 2](https://images.prom.ua/6354085442_w159_h159_ramka-600x600mm-dlya.jpg)
![Рамка 600x600мм для світлодіодної панелі поверхневого монтажу [205549] PELSAN Tio, фото 3](https://images.prom.ua/6354085443_w159_h159_ramka-600x600mm-dlya.jpg)
