![Реле контролю напруги 1Ф 16А 6-30В DC [2471451] HRN-36 ETI, фото 1](https://images.prom.ua/6322877600_rele-kontrolyu-naprugi.jpg)
Реле контролю напруги 1Ф 16А 6-30В DC [2471451] HRN-36 ETI
2 691,78 ₴/од.
- В наявності 58 од.
- Код: 2471451
Застосовуються для контролю мінімального (Umin) та максимального (Umax) рівнів напруги в однофазних мережах, а також кіл постійного струму
Особливості:- вимірюють фактичне середнє квадратичне значення напруги – TRUE RMS;
- живлення пристрою здійснюється від контрольованої мережі;
- плавне налаштування обох рівнів напруги - нижній рівень (Umin) налаштовується у % від величини верхнього рівня (Umax);
- регульована часова затримка 0,5 -10 с (захист від помилкового спрацьовування);
- можливість вибору функцій із пам’яттю стану помилок (ПАМ’ЯТЬ - Latch);
- пам’ять стану помилки може бути скинута за допомогою керуючого входу (R);
- реле HRN-32/2 має незалежний вихідний контакт кожного рівня напруги.
| Класифікація | EC001438 |
| Категорія | Реле Контроля Напряжения |
| Тип електричного з‘єднання/Тип підключення | Гвинтове з‘єднання |
| Можливий контроль 1-фазного зниження напруги | Так |
| Можливий контроль 1-фазного підвищення напруги | Так |
| Функція гистерезиса для однофазної напруги | Так |
| Контроль зниження напруги при постійному струмі | Так |
| Контроль підвищення напруги при постійному струмі | Так |
| Функція гистерезиса для напруги при постійному струмі | Так |
| Діапазон вимірюваної напруги 1 | 6...30V |
| Тип вимірюваної напруги | Постійний струм (DC) |
| Тип напруги для спрацьовування | Змінний струм (AC) |
| Мінімальна затримка при включенні | 0.5s |
| Максимальна затримка при включенні | 10s |
| Мінімальна затримка при відключенні | 0.5s |
| Максимальна затримка при відключенні | 10s |
| Кількість переключаючих контактів | 1 |
| Ширина | 18mm |
| Висота | 90mm |
| Глибина | 65mm |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 30 В |
| Номінальний струм | 16 А |
- Ціна: 2 691,78 ₴/од.

![Реле контролю напруги 1Ф 16А 6-30В DC [2471451] HRN-36 ETI, фото 2](https://images.prom.ua/6322877273_w159_h159_rele-kontrolyu-naprugi.jpg)
![Реле контролю напруги 1Ф 16А 6-30В DC [2471451] HRN-36 ETI, фото 3](https://images.prom.ua/6322877275_w159_h159_rele-kontrolyu-naprugi.jpg)
