![Цифровий лічильник мотогодин 380В з світлодіодним дисплеєм [DHM-DIN-380] Samwha, фото 1](https://images.prom.ua/6317010826_tsifrovij-lichilnik-motogodin.jpg)
Цифровий лічильник мотогодин 380В з світлодіодним дисплеєм [DHM-DIN-380] Samwha
895,60 ₴/од.
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: DHM-DIN-380
Відправка з 19 квітня 2026Метр мотогодин призначений для вимірювання часового діапазону (макс. 99,999 годин) для будь-яких навантажень, що працюють з мережею.
Використання пристрою та принцип роботи
Будь ласка, виконайте з'єднання відповідно до схеми. Коли пристрій вперше увімкнено, він починає відлік часу з нуля як година (3 цифри), хвилина (2 цифри), секунда (1 цифра). Якщо пристрій вимикається, він зберігає останній досягнутий час. Коли воно знову увімкнено, воно починає відлік з того місця, де зупинилося. Пристрій рахує максимум до 99,999 годин, після закінчення часу тільки секунда продовжує рухатися, і секунда відраховує кожні 6 секунд. Для скидання пристрою натисніть кнопку скидання приблизно на 5 секунд, щоб побачити, як усі цифри перетворюються на НОЛЬ.
Для скидання часу DHM-DIN Використовуйте стік, який не є провідником.
| Робоча напруга (Un): | 380 В змінного струму |
| Робоча частота: | 50/60 Гц |
| Робоча потужність: | <6 ВА |
| Робоча температура: | -20 °C ..... + 55 °C |
| Час роботи: | 99999 годин |
| Дисплей: | 2x3-значний дисплей 9,2 мм |
| Чутливість часу: | ± 0,01% |
| Тип з'єднання: | Термінальне з'єднання |
| Діаметр кабелю: | 2,5 мм² |
| Вага: | Макс. 80 гр. |
| Монтаж: | Вертикальне складання в панель або складання на DIN-рейці |
| Робоча висота: | <2000 метрів |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samwha |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Цифрова |
| Дисплей | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
- Ціна: 895,60 ₴/од.

![Цифровий лічильник мотогодин 380В з світлодіодним дисплеєм [DHM-DIN-380] Samwha, фото 2](https://images.prom.ua/6317010828_w159_h159_tsifrovij-lichilnik-motogodin.jpg)
![Цифровий лічильник мотогодин 380В з світлодіодним дисплеєм [DHM-DIN-380] Samwha, фото 3](https://images.prom.ua/6317010830_w159_h159_tsifrovij-lichilnik-motogodin.jpg)
![Цифровий лічильник мотогодин 380В з світлодіодним дисплеєм [DHM-DIN-380] Samwha, фото 4](https://images.prom.ua/6317010831_w159_h159_tsifrovij-lichilnik-motogodin.jpg)
