![500В Цифровий вольтметр зміного струму [DV-DIN] Samwha, фото 1](https://images.prom.ua/6317004112_500v-tsifrovij-voltmetr.jpg)
500В Цифровий вольтметр зміного струму [DV-DIN] Samwha
859,21 ₴/од.
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: DV-DIN
Відправка з 19 квітня 2026Цифровий вольтметр DV-DIN призначений для вимірювання значення напруги між фазовими або фазовими нейтральними.
Принцип використання та роботи:
Зробіть з'єднання відповідно до схеми.
Значення між фазовими або фазовими-нейтральними відображаються на дисплеї при активації продукту.
| Робоча напруга (Un): | 140V - 270V змінного струму |
| Робоча частота: | 50/60 Гц |
| Робоча потужність: | <4 ВА |
| Робоча температура: | -20 °C ..... + 55 °C |
| Диапазон измерения: | 10-500 В змінного струму |
| Точність виміру: | ± 1% |
| Дисплей: | 1x3 цифри, 9 мм |
| Тип з'єднання: | Терминал |
| Діаметр кабелю: | 2,5 мм² |
| Вага: | Макс. 220 гр. |
| Монтаж: | Вертикальная сборка в панели или на DIN-рейке |
| Робоча висота: | <2000 метрів |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samwha |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний діапазон вимірювання | 500 |
| Одиниці виміру | В |
| Тип | Цифровий |
| Тип вимірюваної напруги | AC |
| Загальні | |
| Напруга | 240 В |
- Ціна: 859,21 ₴/од.

![500В Цифровий вольтметр зміного струму [DV-DIN] Samwha, фото 2](https://images.prom.ua/6317004113_w159_h159_500v-tsifrovij-voltmetr.jpg)
![500В Цифровий вольтметр зміного струму [DV-DIN] Samwha, фото 3](https://images.prom.ua/6317004115_w159_h159_500v-tsifrovij-voltmetr.jpg)
![500В Цифровий вольтметр зміного струму [DV-DIN] Samwha, фото 4](https://images.prom.ua/6317004116_w159_h159_500v-tsifrovij-voltmetr.jpg)
![500В Цифровий вольтметр зміного струму [DV-DIN] Samwha, фото 5](https://images.prom.ua/6317004118_w159_h159_500v-tsifrovij-voltmetr.jpg)
