![Реле захисту двигуна 3-35А AC 90-260V [EOCR-SS-220-35A] Samwha, фото 1](https://images.prom.ua/6317004096_rele-zahistu-dviguna.jpg)
Реле захисту двигуна 3-35А AC 90-260V [EOCR-SS-220-35A] Samwha
1 915,20 ₴/од.
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: EOCR-SS-220-35A
Відправка з 19 квітня 2026Особливості:
Компактний дизайн
Перевантаження/Втрата фази/блокований ротор
Захист:
Незалежно регульована затримка запуску та час роботи Широкий діапазон струму: 0,1 ~ 600A
Широкий діапазон робочої напруги
Світлодіодний індикатор PWR & Trip
Ручне/Електричне скидання
Навколишнього середовища без урахування
Низьке енергоспоживання
Без вивільнення напруги/безпеки Тип N
Однофазний, трифазний доступний (без вивільнення Вольт/безпечної роботи) N
Використовується для:
-Низковольтний електромотор (рівень 600 В)
Захисне реле:
-Реле струму для годинника
-Альтернативна заміна існуючих реле
Час спрацьовування захисного елемента
Перевантаження струмом = O-TIME
Втрата фази = O-TIME
Заблокований ротор = D-TIME+O-TIME
1) При введенні в експлуатацію встановіть час затримки пуску (ручка D-Time) так, щоб знати час розгону двигуна, або на максимум, якщо він невідомий.
2) Встановіть час затримки відключення (ручка O-Time) на бажаний час відключення.
3) Встановіть струми навантаження (ручка LOAD) на рівні номінального повного навантаження або бажаних струмів.
4) Після з'єднання та увімкнення живлення керування натисніть кнопку TEST і утримуйте її. Переконайтеся, що червоний світлодіод загоряється, а внутрішнє реле повинне переключити контакти після суми D-Time та O-Time. Натисніть кнопку RESET.
5) Запустіть двигун і засікте час розгону. Потім повільно повертайте ручку LOAD проти годинникової стрілки, доки світлодіод не почне блимати, вказуючи 100% фактичних струмів навантаження. Встановіть ручку LOAD на бажані струми вимкнення. Рекомендується налаштувати робочий струм 110% 125%.
6) Скиньте налаштування ручки D-Time на нормальний час запуску.
| Діапазон струму: | |
| Робоча напруга (Un): | 90-260VAC |
| Робоча частота: | 50/60 Гц |
| Робоча потужність: | <2 Вт |
| Робоча температура: | -20 °C ..... + 55 °C |
| Очікування (t): | D-Time: 0,2-30 сек.; O-Time: 0,2-10 сек. |
| Асиметричний набір: | % ± 10 |
| Контакт: | 5А 250VAC Резистивне навантаження |
| Монтаж: | 35 мм DIN-рейка (D) или панель П |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samwha |
| Країна виробник | Китай |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 260 В |
| Номінальний струм | 3 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість фаз | 3 |
| Максимальний струм | 70 А |
- Ціна: 1 915,20 ₴/од.

![Реле захисту двигуна 3-35А AC 90-260V [EOCR-SS-220-35A] Samwha, фото 2](https://images.prom.ua/6317004097_w159_h159_rele-zahistu-dviguna.jpg)
![Реле захисту двигуна 3-35А AC 90-260V [EOCR-SS-220-35A] Samwha, фото 3](https://images.prom.ua/6317004098_w159_h159_rele-zahistu-dviguna.jpg)
![Реле захисту двигуна 3-35А AC 90-260V [EOCR-SS-220-35A] Samwha, фото 4](https://images.prom.ua/6317004099_w159_h159_rele-zahistu-dviguna.jpg)
![Реле захисту двигуна 3-35А AC 90-260V [EOCR-SS-220-35A] Samwha, фото 5](https://images.prom.ua/6317004100_w159_h159_rele-zahistu-dviguna.jpg)
