![Датчик руху 60Вт 360° дальність 6м інфрачервоний адаптер для ламп E27 IP20 білий [s061020] E.NEXT e.sensor.pir.451.e27.white, фото 1](https://images.prom.ua/1893139839_datchik-ruhu-60vt.jpg)
Датчик руху 60Вт 360° дальність 6м інфрачервоний адаптер для ламп E27 IP20 білий [s061020] E.NEXT e.sensor.pir.451.e27.white
359,93 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: s061020
Датчик руху інфрачервоний e.sensor.pir.451.e27.white(білий) 360°, адаптер для ламп Е27 призначений для автоматичного керування освітленням залежно від руху людей та інших об'єктів у зоні дії сенсора, а також залежно від рівня освітленості. Особливість даної моделі - можливість використання разом із звичайною лампою з цоколем Е27
| Артикул | s061020 |
| Кут виявлення, ° | 360 |
| Висота установки, м | 2-3.5 |
| Діаметр, мм | 55,5 |
| L (Довжина), мм | 116,5 |
| Колір | Білий |
| Номінальна частота, Гц | 50 |
| Номінальна напруга живлення, В | AC 220 |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Максимальна потужність навантаження | 60Вт |
| Дистанція спрацьовування | макс. 6 м |
| Час відключення | 10 сек -10 хв (регулюється) |
| Діапазон робочих температур, °С | -20...+40 |
| Освітленість | 3-2000LUX (регулюється) |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN 60669-1, ДСТУ EN 60669-2-1 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Гарантія, міс | 24 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Живлення | Мережа 220В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Потужність | 60 Вт |
| Способи установки | Підвісний |
| Дальність виявлення руху: | 6 |
| Кут огляду | 360 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Принцип дії | Інфрачервоний |
| Колір | Білий |
- Ціна: 359,93 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

