![Баласт електромагнітний 40W 230V для люмінесцентних ламп [l010017] E.NEXT e.ballast.magnetic.230.40, фото 1](https://images.prom.ua/1893140549_balast-elektromagnitnij-40w.jpg)
Баласт електромагнітний 40W 230V для люмінесцентних ламп [l010017] E.NEXT e.ballast.magnetic.230.40
133,85 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: l010017
Баласт електромагнітний e.ballast.magnetic.230.40 призначені для використання у схемах ПРА світильників під люмінесцентну лампу. Рекомендується розміщувати баласт на плоскій металевій поверхні для покращення тепловіддачі.
| Артикул | l010017 |
| Тип | баласти |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN 61347-1, ДСТУ EN 61347-2-3, ДСТУ EN 61547 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність | 40 Вт |
| Тип ПРА | Електромагнітний пускорегулювальний апарат |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна робоча напруга, В | 230 |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
- Ціна: 133,85 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Баласт електромагнітний 40W 230V для люмінесцентних ламп [l010017] E.NEXT e.ballast.magnetic.230.40, фото 2](https://images.prom.ua/6271126090_w159_h159_balast-elektromagnitnij-40w.jpg)
