![Баласт електронний 36W 230V для люмінесцентних ламп [l010010] E.NEXT e.ballast.electron.h.230.36, фото 1](https://images.prom.ua/1893140222_balast-elektronnij-36w.jpg)
Баласт електронний 36W 230V для люмінесцентних ламп [l010010] E.NEXT e.ballast.electron.h.230.36
229,23 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: l010010
Баласт електронний e.ballast.electron.h.230.36 призначені для використання у схемах ПРА світильників під люмінесцентну лампу. Рекомендується розміщувати баласт на плоскій металевій поверхні для покращення тепловіддачі.
| Артикул | l010010 |
| L (Довжина), мм | 258 |
| H (Висота), мм | 35 |
| W (Ширина), мм | 40 |
| Тип | баласти |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN 61347-1, ДСТУ EN 61347-2-3, ДСТУ EN 61547 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність | 36 Вт |
| Тип ПРА | Електронний пускорегулювальний апарат |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 258 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна робоча напруга, В | 230 |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
- Ціна: 229,23 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Баласт електронний 36W 230V для люмінесцентних ламп [l010010] E.NEXT e.ballast.electron.h.230.36, фото 2](https://images.prom.ua/6271127172_w159_h159_balast-elektronnij-36w.jpg)
