![U-Хомут М12х94 болт-скоба сталь для труб Ø88,9мм (3"/DN80 ) цинк [937000000937U08001] DIN3570A Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6165263142_u-homut-m12h94-bolt-skoba.jpg)
U-Хомут М12х94 болт-скоба сталь для труб Ø88,9мм (3"/DN80 ) цинк [937000000937U08001] DIN3570A Metalvis
162,25 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 937000000937U08001
U-подібний хомут призначений для монтажу трубопроводів (водо-, газо-, пневмопроводів) круглого перерізу до конструктивних елементів будівель та споруд.
Також застосовується для закріплення на круглих стовпах дорожніх покажчиків, рекламних вивісок тощо.
| Артикул | 937000000937U08001 |
| Стандарт (група) | DIN 3570A |
| Матеріал | сталь |
| Покриття | цинк білий |
| Галузь застосування | для будівництва, для машинобудування, для інженерних комунікацій |
| Діаметр, мм | 94/М12 |
| Вага одиниці | 0.048 кг |
| Паковання | 10 шт |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Матеріал хомута | Сталь |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 88.9 мм |
| Наявність гумової прокладки | Ні |
| Область застосування хомута | Для труб |
| Покриття | Цинк |
| Тип хомута | U-подібний |
- Ціна: 162,25 ₴/од.

![U-Хомут М12х94 болт-скоба сталь для труб Ø88,9мм (3"/DN80 ) цинк [937000000937U08001] DIN3570A Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/6165263143_w159_h159_u-homut-m12h94-bolt-skoba.jpg)
