![V-Хомут Ø250 (247-258мм) з гайкою М8 для вентиляції з гумовою прокладкою цинк [933000009302500800] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6165262093_v-homut-250-247-258mm.jpg)
V-Хомут Ø250 (247-258мм) з гайкою М8 для вентиляції з гумовою прокладкою цинк [933000009302500800] Metalvis
235,11 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 16 од.
- Код: 933000009302500800
Матеріал: вуглецева сталь, покриття – гальванічний цинк (цб); вібро-, звукоізоляційна гума.
Хомут зі звукоізоляційною ущільнювальною гумою призначений для кріплення вентиляційних магістралей круглого перерізу в умовах вібраційного впливу.
Допускається використання в будь-якому просторовому положенні.
| Артикул | 933000009302500800 |
| Стандарт (група) | 93300 |
| Матеріал | сталь/резина |
| Покриття | цинк білий |
| Галузь застосування | для інженерних комунікацій, для будівництва |
| Діаметр, мм | 250 (247-258 мм) |
| Вага одиниці | 0.67 кг |
| Паковання | 2 шт |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Основні | |
| Колір | Білий |
| Максимальний діаметр обтискання | 258 мм |
| Матеріал хомута | Сталь |
| Мінімальний діаметр обтискання | 247 мм |
| Наявність гумового прокладання | Да |
| Сфера застосування хомута | Для вентиляції |
| Покриття | Цинк |
| Розмір гайки | М8 |
| Тип хомута | Затяжний |
- Ціна: 235,11 ₴/од.

