![DIN1481 5х12 сталь штифт пружинний циліндричний розрізний без покриття [9500P0000955012P00] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6130361411_din1481-5h12-stal.jpg)
DIN1481 5х12 сталь штифт пружинний циліндричний розрізний без покриття [9500P0000955012P00] Metalvis
3,19 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 20 од.
- Код: 9500P0000955012P00
Використовується в промислових галузях, а саме: в машинобудуванні та приладобудуванні. Аналог ISO 8752.
| Артикул | 9500P0000955012P00 |
| Стандарт (група) | DIN 1481 |
| Матеріал | сталь загартована |
| Покриття | без покриття |
| Галузь застосування | для машинобудування |
| Діаметр, мм | 5 |
| Довжина, мм | 12 |
| Вага одиниці | 0.001 кг |
| Паковання | 500 шт |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид штифта | Циліндричний |
| Довжина | 12 мм |
| Діаметр | 5 мм |
| Матеріал штифта | Високоміцна сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Стандарт | DIN 1481 |
- Ціна: 3,19 ₴/од.

![DIN1481 5х12 сталь штифт пружинний циліндричний розрізний без покриття [9500P0000955012P00] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/6130361413_w159_h159_din1481-5h12-stal.jpg)
