![3,6х12 TX15 Саморіз для пластику цинк білий напівкругла головка тупий кінець [5M71000003E2361220] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6110570214_36h12-tx15-samoriz.jpg)
3,6х12 TX15 Саморіз для пластику цинк білий напівкругла головка тупий кінець [5M71000003E2361220] Metalvis
0,82 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5M71000003E2361220
-
| Артикул | 5M71000003E2361220 |
| Стандарт (група) | 5M710 |
| Матеріал | сталь |
| Покриття | цинк білий |
| Шліц | зіркоподібний (Torx) |
| Головка | напівкругла |
| Вид нарізі | повна |
| Галузь застосування | для машинобудування, для будівництва |
| Для якої основи? | для ПВХ, для пластмас |
| Діаметр, мм | 3,6 |
| Довжина, мм | 12 |
| Вага одиниці | 0.001 кг |
| Паковання | 1 шт |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шліца | Торкс (T, TX) |
| Внутрішній діаметр | 3.6 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 12 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Форма головки кріпильного виробу | Напівкругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид різьби | Повна |
| Розмір під біту | TX15 |
| Стандарт | 5M710 |
- Ціна: 0,82 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

