![DIN7500M М6х50 сталь гвинт самонарізний цинк білий повна різьба крок 1 [5M71000005M7605020] потайна PZ3 Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6102416978_din7500m-m6h50-stal.jpg)
DIN7500M М6х50 сталь гвинт самонарізний цинк білий повна різьба крок 1 [5M71000005M7605020] потайна PZ3 Metalvis
12,52 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5M71000005M7605020
-
| Артикул | 5M71000005M7605020 |
| Для якої основи? | для металу |
| Стандарт (група) | DIN 7500M |
| Матеріал | сталь цементована загартована |
| Галузь застосування | для будівництва |
| Покриття | цинк білий |
| Довжина, мм | 50 |
| Головка | потайна |
| Шліц | хрестоподібний (PZ) |
| Вид нарізі | повна |
| Діаметр, мм | 6 |
| Тип нарізі | метрична |
| Розмір під біту | PZ3 |
| Вага одиниці | 0.01 кг |
| Паковання | 250 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Pozidriv |
| Довжина гвинта | 50 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Покриття | Цинк |
| Стандарт | DIN 7500M |
| Форма головки гвинта | Потайна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид різьби | Повна |
| Довжина різьби, мм | 50 |
| Розмір під біту | PZ3 |
- Ціна: 12,52 ₴/од.

![DIN7500M М6х50 сталь гвинт самонарізний цинк білий повна різьба крок 1 [5M71000005M7605020] потайна PZ3 Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/6102416981_w159_h159_din7500m-m6h50-stal.jpg)
