![ISO7380-1 М12х20 10.9 гвинт цинк білий повна різьба крок 1,75 [5I22000005I2X22020] напівкругла HX8 Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/5984305662_iso7380-1-m12h20-109.jpg)
ISO7380-1 М12х20 10.9 гвинт цинк білий повна різьба крок 1,75 [5I22000005I2X22020] напівкругла HX8 Metalvis
18,43 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5I22000005I2X22020
-
| Артикул | 5I22000005I2X22020 |
| Стандарт (група) | ISO 7380-1 |
| Матеріал | сталь |
| Клас міцності | 10.9 |
| Покриття | цинк білий |
| Головка | напівкругла |
| Шліц | шестигранний (INBUS) |
| Вид нарізі | повна |
| Тип нарізі | метрична |
| Група кріплення | високоміцне кріплення |
| Галузь застосування | для машинобудування |
| Діаметр, мм | 12 |
| Довжина, мм | 20 |
| Розмір під біту | HX8 |
| Вага одиниці | 0.024 кг |
| Паковання | 50 шт |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Довжина гвинта | 20 мм |
| Клас міцності | 10.9 |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Покриття | Цинк |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Стандарт | ISO 7380-1 |
| Форма головки гвинта | Напівкругла |
| Тип різьби: | Метрична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид різьби | Повна |
| Головка | Напівкругла |
| Довжина різьби, мм | 20 |
| Розмір під біту | HX8 |
| Шліц | шестигранний (INBUS) |
- Ціна: 18,43 ₴/од.

![ISO7380-1 М12х20 10.9 гвинт цинк білий повна різьба крок 1,75 [5I22000005I2X22020] напівкругла HX8 Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/5984305663_w159_h159_iso7380-1-m12h20-109.jpg)
