![ISO7380-1 М4х6 10.9 гвинт без покриття повна різьба крок 0,7 [5I22000005I2400600] напівкругла HX2,5 Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/5984305162_iso7380-1-m4h6-109.jpg)
ISO7380-1 М4х6 10.9 гвинт без покриття повна різьба крок 0,7 [5I22000005I2400600] напівкругла HX2,5 Metalvis
2,97 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5I22000005I2400600
-
| Артикул | 5I22000005I2400600 |
| Стандарт (група) | ISO 7380-1 |
| Матеріал | сталь |
| Клас міцності | 10.9 |
| Покриття | без покриття |
| Головка | напівкругла |
| Шліц | шестигранний (INBUS) |
| Вид нарізі | повна |
| Тип нарізі | метрична |
| Група кріплення | високоміцне кріплення |
| Галузь застосування | для машинобудування |
| Діаметр, мм | 4 |
| Довжина, мм | 6 |
| Розмір під біту | HX2,5 |
| Вага одиниці | 0.001 кг |
| Паковання | 500 шт |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Довжина гвинта | 6 мм |
| Клас міцності | 10.9 |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Стандарт | ISO 7380-1 |
| Форма головки гвинта | Напівкругла |
| Тип різьби: | Метрична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид різьби | Повна |
| Головка | Напівкругла |
| Довжина різьби, мм | 6 |
| Розмір під біту | HX2,5 |
| Шліц | шестигранний (INBUS) |
- Ціна: 2,97 ₴/од.

![ISO7380-1 М4х6 10.9 гвинт без покриття повна різьба крок 0,7 [5I22000005I2400600] напівкругла HX2,5 Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/5984305163_w159_h159_iso7380-1-m4h6-109.jpg)
