![L-333мм 40х140мм сталь 3мм консоль самостійна оцинкована [BBH7030] BBH-70 B5 Combitech ДКС, фото 1](https://images.prom.ua/5891221702_l-333mm-40h140mm-stal.jpg)
L-333мм 40х140мм сталь 3мм консоль самостійна оцинкована [BBH7030] BBH-70 B5 Combitech ДКС
460,05 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: BBH7030
Призначена для монтажу траси кабельних лотків із високим навантаженням. Кріплення у профілі: BPL-21, BPL-41, BPV-21, BPV-41, BPM-21, BPM-41, BPD-21, BPD-41, BPM-51. Кріплення на стіні.
| Колір | Світло-сірий |
| Ширина, мм | 40 |
| Модель/виконання | Консоль для кріплення у профіль |
| Висота, мм | 140 |
| Захисне покриття поверхні | Оцинкування гарячим способом за методом Сендзіміру |
| Довжина, мм | 333 |
| Товщина листової сталі, мм | 2,5 |
| Матеріал | Сталь |
| Несуча здатність, кН | 4.1 |
| Підходить для забезпечення. цілісності ланцюга (вогнестійкість) | Да |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал корпусу | Оцинкована сталь |
| Тип системи | Консоль |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 333 мм |
| Товщина | 2.5 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Метод цинкування | Гаряче цинкування |
- Ціна: 460,05 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![L-333мм 40х140мм сталь 3мм консоль самостійна оцинкована [BBH7030] BBH-70 B5 Combitech ДКС, фото 2](https://images.prom.ua/5891223114_w159_h159_l-333mm-40h140mm-stal.jpg)
