![Абажур для лампи 3000lm 64х79х96mm [4099854040863] HQL LED P 3000LM LAMP SHADE LEDVANCE, фото 1](https://images.prom.ua/5834316049_abazhur-dlya-lampi.jpg)
Абажур для лампи 3000lm 64х79х96mm [4099854040863] HQL LED P 3000LM LAMP SHADE LEDVANCE
247,50 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Під замовлення
- Код: 4099854040863
Відправка з 04 травня 2026Переваги продукту
| Діаметр | 64 mm |
| Вага продукту | 21,00 g |
| Коментар про продукт | Додатковий аксесуар для наступних світлодіодних ламп HQL: HQL LED 2700 21,5 Вт 4099854040641 і HQL LED 3000 21,5 Вт 4099854040665 |
| Номер замовлення | HQL LED P 3000L |
| Довжина | 96,0 mm |
| Висота (включно з циліндричними світильниками) | 96.0 mm |
| Ширина (вкл. з круглими світильниками) | 79.0 mm |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDVANCE |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Довжина | 9.6 мм |
| Діаметр | 6.4 мм |
| Ширина | 7.9 мм |
- Ціна: 247,50 ₴/од.

![Абажур для лампи 3000lm 64х79х96mm [4099854040863] HQL LED P 3000LM LAMP SHADE LEDVANCE, фото 2](https://images.prom.ua/5834316050_w159_h159_abazhur-dlya-lampi.jpg)
![Абажур для лампи 3000lm 64х79х96mm [4099854040863] HQL LED P 3000LM LAMP SHADE LEDVANCE, фото 3](https://images.prom.ua/5834316053_w159_h159_abazhur-dlya-lampi.jpg)
