![Абажур для лампи 2000lm 56х65х90mm [4099854040849] HQL LED P 2000LM LAMP SHADE LEDVANCE, фото 1](https://images.prom.ua/5834316049_abazhur-dlya-lampi.jpg)
Абажур для лампи 2000lm 56х65х90mm [4099854040849] HQL LED P 2000LM LAMP SHADE LEDVANCE
181,50 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Під замовлення
- Код: 4099854040849
Відправка з 04 травня 2026Переваги продукту
| Діаметр | 56 mm |
| Вага продукту | 14,00 g |
| Коментар про продукт | Додатковий аксесуар для таких світлодіодних ламп HQL: HQL LED 1800 14,5 Вт 4099854040603 і HQL LED 2000 14,5 Вт 4099854040627 |
| Номер замовлення | HQL LED P 2000L |
| Довжина | 90 mm |
| Висота (включно з циліндричними світильниками) | 90 mm |
| Ширина (вкл. з круглими світильниками) | 65 mm |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDVANCE |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Довжина | 9 мм |
| Діаметр | 5.6 мм |
| Ширина | 6.5 мм |
- Ціна: 181,50 ₴/од.

![Абажур для лампи 2000lm 56х65х90mm [4099854040849] HQL LED P 2000LM LAMP SHADE LEDVANCE, фото 2](https://images.prom.ua/5834316050_w159_h159_abazhur-dlya-lampi.jpg)
![Абажур для лампи 2000lm 56х65х90mm [4099854040849] HQL LED P 2000LM LAMP SHADE LEDVANCE, фото 3](https://images.prom.ua/5834316053_w159_h159_abazhur-dlya-lampi.jpg)
