![430х4.8мм Кабельна стяжка (хомут) УФ-стійка поліамід чорний (1 шт.) [2331892] OBO bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/5745034640_430h48mm-kabelna-styazhka.jpg)
430х4.8мм Кабельна стяжка (хомут) УФ-стійка поліамід чорний (1 шт.) [2331892] OBO bettermann
9,76 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 7800 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 2331892
Кабельні стяжки використовуються для швидкого, нескладного кріплення або зв'язування кабелів і труб до кабельних опорних систем або інших монтажних конструкцій.
| Колір | Чорний |
| Розмір | 4,8x430 мм |
| Тип кріплення | Без кріплення |
| Не містить (без) галогенів | Так |
| Маркувальний майданчик | Без маркувального майданчика |
| Матеріал | Поліамід |
| Максимальний діаметр охоплення (пучка) | 125 мм |
| Схвалення MIL | Ні |
| Максимальна температура монтажу | 90 °C |
| Мінімальна температура монтажу | -30 °C |
| Діапазон робочих температур, макс. | 90 °C |
| Діапазон робочих температур, мин. | -30 °C |
| Відбиваючий | Ні |
| Замок для повторного використання | Ні |
| Закриття стрічки | Пластиковий язичок/носик |
| Міцність на розрив | 220 Н |
| Прозорий | Ні |
| Сертифікація UL | Так |
| Устойчивость к УФ-излучению | Так |
| Версія для | Із зовнішніми зубцями |
| Сертифікація VG | Ні |
| Розмір B | 4,8 мм |
| Розмір L | 430 мм |
| Розмір t | 1,5 мм |
| Висота | 1,5 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 4,8 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина смуги | 430 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал хомута | Поліамід |
| Область застосування хомута | Універсальний, Для труб |
| Тип хомута | Пластиковий |
| Ширина смуги | 4.8 мм |
- Ціна: 9,76 ₴/од.

![430х4.8мм Кабельна стяжка (хомут) УФ-стійка поліамід чорний (1 шт.) [2331892] OBO bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/5744197448_w159_h159_430h48mm-kabelna-styazhka.jpg)
