![300х4.8мм Кабельна стяжка (хомут) поліамід білий (1 шт.) [2331878] OBO bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/5744197447_300h48mm-kabelna-styazhka.jpg)
300х4.8мм Кабельна стяжка (хомут) поліамід білий (1 шт.) [2331878] OBO bettermann
4,99 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 16300 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 2331878
Кабельні стяжки використовуються для швидкого, нескладного кріплення або зв'язування кабелів і труб до кабельних опорних систем або інших монтажних конструкцій.
| Колір | Білий |
| Розмір | 4.8x300mm |
| Тип кріплення | Без |
| Без галогенів | Так |
| Область маркування | Без |
| Матеріал | Поліамід |
| Макс. Діаметр пучка | 83 mm |
| Схвалення MIL | Ні |
| Температура монтажу, max. | 90 °C |
| Температура монтажу_min. | -30 °C |
| Допустимий діапазон температур, max. | 90 °C |
| Допустимий діапазон температур, min. | -30 °C |
| Світловідбиваюча | Ні |
| Замок, що знімається | Ні |
| Закриття стрічки | Язичок/вкладка пластикова |
| Міцність на розрив | 220 N |
| Прозора | Ні |
| Затвердження UL | Так |
| Стійкий до УФ-випромінювання | Ні |
| Модель | Стяжка (хомут) |
| Затвердження VG | Ні |
| Розмір B | 4.8 mm |
| Розмір L | 300 mm |
| Розмір t | 1.5 mm |
| Висота | 1.6 mm |
| Довжина | 300 mm |
| Ширина | 4.8 mm |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина смуги | 300 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал хомута | Поліамід |
| Область застосування хомута | Для кабелів, Універсальний |
| Тип хомута | Пластиковий |
| Ширина смуги | 4.8 мм |
- Ціна: 4,99 ₴/од.

![300х4.8мм Кабельна стяжка (хомут) поліамід білий (1 шт.) [2331878] OBO bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/5744197448_w159_h159_300h48mm-kabelna-styazhka.jpg)
