![⌀36-44 двухсоставный хомут под дюбель c оцинкованной стали [1362780] OBO bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/5724512809_36-44-dvuhsostavnyj-homut.jpg)
⌀36-44 двухсоставный хомут под дюбель c оцинкованной стали [1362780] OBO bettermann
124,61 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 2 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 1362780
Розпірна скоба для монтажу труб і кабелів на стінах, стелі та підлозі.
З кришкою, що самозамикається.
Кріплення за допомогою отвору.
Схвалено для підтримки електричних функцій згідно з DIN 4102 Частина 12, підтримка класів електричних функцій від E 30 до E 90.
| Диапазон зажима D, max. | 44 mm |
| Диапазон зажима D, min. | 36 mm |
| Размер | 36-44mm |
| Расстояние до стены | Да |
| Тип крепежа | Отверстие для винта |
| Для диаметра | 36 - 44 |
| Без галогенов | Да |
| Материал | Сталь |
| Толщина материала | 1.5 mm |
| Количество кабелей/труб | 1 |
| Покрытый пластиком | Нет |
| Подходит для противопожарной зоны | Да |
| Поверхность | Электрооцинкованная |
| устойчив к УФ-излучению | Да |
| Версия для | Закрыта |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Сірий |
| Максимальний діаметр обтиснення | 44 мм |
| Матеріал хомута | Оцинкована сталь |
| Область застосування хомута | Для труб |
- Ціна: 124,61 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![⌀36-44 двухсоставный хомут под дюбель c оцинкованной стали [1362780] OBO bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/5724512810_w159_h159_36-44-dvuhsostavnyj-homut.jpg)
