![⌀31,5-63 тримач під дюбель з хомутом L=281мм, поліамід [2332794] OBO bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/5724506541_315-63-trimach-pid.jpg)
⌀31,5-63 тримач під дюбель з хомутом L=281мм, поліамід [2332794] OBO bettermann
38,45 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 2500 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 2332794
Затискач стяжний для легкого та швидкого кріплення різних кабелів, кабельних пучків і розмірів труб. Затискач для кабельної стяжки для простого та швидкого монтажу всіх видів кабелів, кабельних джгутів і розмірів труб.
| Колір | Світло-сірий; RAL 7035 |
| Розмір | 7.5x280mm |
| Без галогенів | Так |
| Область маркування | Без |
| Матеріал | Поліамід |
| Макс. Діаметр пучка | 63 mm |
| Мінімальне навантаження на розрив | 0.36 kN |
| Температура монтажу, max. | 35 °C |
| Температура монтажу, min. | -15 °C |
| Допустимий діапазон температур, max. | 85 °C |
| Допустимий діапазон температур, min. | -40 °C |
| Світловідбиваюча | Ні |
| Закриття стрічки | Язичок/вкладка пластикова |
| Міцність на розрив | 360 N |
| Прозора | Ні |
| Висота | 1.5 mm |
| Довжина | 281 mm |
| Ширина | 7.5 mm |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина смуги | 281 мм |
| Максимальний діаметр обтиснення | 63 мм |
| Матеріал хомута | Поліамід |
| Область застосування хомута | Для труб |
| Тип хомута | Пластиковий |
- Ціна: 38,45 ₴/од.

![⌀31,5-63 тримач під дюбель з хомутом L=281мм, поліамід [2332794] OBO bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/5724506544_w159_h159_315-63-trimach-pid.jpg)
